| Kiara21 a întrebat:

Este grea clasa a 7-a? Raspuns detaliat, va rog! Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| andrei00sb a răspuns:

Relativ da va fi grea! Clasa a 7-a si clasa a 11-a sunt cele mai grele clase pentru ca trebuie terminata materia de gimnaziu! In clasa a 8-a veti recapitula tot ce ati facut din clasa a- 5 -a pana in a 8-a! Bafta in noul an scolar si sper ca te-a ajutat raspunsul meu! Concluzia... Da va fi destul de grea atat ca materie(cam de neanteles happy ) cat si cerintele profesorilor mult mai mari happy

1 răspuns:
| MeddyMaddy a răspuns:

Nu te alarma, este mai grea putin, dar sunt sigura ca te vei descurca.