| rosmery a întrebat:

Este grea matematica M2? va rog spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| funnymantm a răspuns:

Pentru M2 faci 2 max 3 ore pe saptamana, acoperi toate lectiile dar la mod general. geometrie o sa faci abia in clasa a XII. nu e greu deloc. fata de M1 big grin. stai chill ca nu o sa iti pui mainile in capwinking

2 răspunsuri:
| Közmyn17 a răspuns:

Salutare!

Nu sunt de acord cu funnymantm! 2-3 ore de mate au clasele de uman! M2 au clasele de stiinte ale naturii(biologie-chimie), deci tot profil real. Eu sunt la mate-info, dau M1 si am 5 ore de mate pe saptamana, iar cei de la stiinte ale naturii, au 4 ore pe saptamana, da' ei au 3 ore de biologie, pe can noi avem doar 2...Nu stiu ce sa-ti spun, mate e ushoara daca intelegi si daca ai un profesor bun la clasa, daca n u ai acest noroc...sorry!

Mult succes in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai usoara decat M1