| croissant a întrebat:

Este ilegal sa ai 3 joburi? De dimineață până la 13 lucrez ca educatoare. Iar de la 13-20 lucrez ca recepționera. Și mai doresc și ceva de noapte

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu,nu este!
Atata doar ca te epuizeaza fizic si psihic.Si la un momet dat vei claca!
S-au vazut cazuri de morti subite la ooameni tineri din cauza suprasolicitarii
Corpul are nevoie de pauze, in special pe timpul noptii

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cate observ, vrei sa ne cam parasesti. Nu vei face față chiar daca vei gasi ceea ce doresti.

| aditimus a răspuns:

Corpul uman are nevoie si de odihna nu doar de bani, pana si telefonul il mai pui la incarcat din cand in cand nu?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ilegal. nu. Mortal, da. 8/8/8 ore. Muncă, odihnă. somn. Ce depășește asta te bagă repede în mormânt. Orice. Chiar și distracția.

| SilentRain a răspuns:

Nu este, bagă cât poți că pe urmă ai sa intri in colaps

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Probabil o sa te suprasoliciti, nu este imposibil, dar cel mai probabil o sa te obosească totul, iar timp pentru tine nu o sa mai ai.