| 7775 a întrebat:

Este la liceul Octav Băncilă din Iași nasol? Am auzit că colectivul e nașpa și îți iei bullying. E adevărat?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Liceul este ok, ca aboslut toate liceele, depinde acum pe cine asculti, fiindca in toate liceeele exista copii buni care invata si care lauda licuel dar exista si copii obraznici, care chilesc, nu invata ori care harseaza pe altii, asadar nu vad de ce acest liceu ar fi mai nasol ca altul, cand in realitate sunt la fel.

| sierra1 a răspuns:

E școală de artiști, fii și tu unul/una (adică te integrezi)