| 012345678 a întrebat:

Este neaparat ca la fiecare intrebare sa declar,, raspunsul cistigator,,?

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Nu. O sa primesti un mail in care o sa ti se reaminteasca faptul ca a trecut un anumit timp de cand ai pus o intrebare si ca trebuie sa alegi un raspuns castigator, poti da click pe acel "nu" de acolo, ca fundita sa nu fie acordata automat. Eu am dat una singura, nu vreau sa se supere lumea ca am dat nu stiu cui si nu altcuiva. laughing

| Morrígu a răspuns:

Nu, daca nici unul dintre raspunsuri nu te ajuta, nu este necesar sa acorzi funda.
Funda tine locul unu-i "Multumesc!"

| CryShiAtat a răspuns:

Nu deoarece sunt cazuri în care utilizatorul pune o întrebare şi primeşte răspusnuri, însă el poate să nu fi mulţumit de ele şi să considere că nu l-au ajutat cu nimic.
Sper că te-a ajutat! happy