| AndutzaAndu a întrebat:

Este neaparat sa dau fundita la intrebari? De exemplu la intrebarea asta...pentru ca daca nu dau in cateva zile fundita la vreo intrebare, imi vine mail sa aleg raspunsul castigatorhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa alegi cumva, si tie iti face placere cand cineva considera ca raspunsul tau te-a ajutat cumva, asa ca, acorda fundita.

22 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai asa e frumos, pentru ca daca o persoana iti raspunde, frumos ar fi sa premiezi cu o fundita care raspuns il consideri mai folositor si inteligent, care iti place tie, pe ala il alegi fara supararekiss

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Trebuie sa dai fundita celui care ti-a oferit cel mai folositor raspuns.

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Da este neaparat happy
Si cum scrie in mail daca nu alegi un raspuns castigator, adminul o sa acorde el fundita persoanei cu cele mai mute voturi "folositoare" si "inteligente".

| r8driver a răspuns:

Da fundita zgarcito...

| r8driver a răspuns:

Eu am glumit si tu chiar ai dato: ea-o anapoi.

| r8driver a răspuns:

OK.

Dar te-ai gandit cum a-ti ei premiul.

| r8driver a răspuns:

Vrei premiul sau nu, eu ma tin de promisiuni.

daca nu vrei...

| r8driver a răspuns:

Normal ca-l tin pana saptamana viitoare, atunci ti-l-am promis.

| r8driver a răspuns:

Bai ai vrei sau nu...normal ca tii dau sau tu nu antelegi ce scriu.

Stiu ca trebuie sa ma mai duc la scoala dar nu am timp acum.

| snepy a răspuns:

Buna, se presupune ca aici ajuti lumea, si ii rasplatesti, cu o fundita, tu alegi raspunsul cel mai corect si ii dai o fundita, iar persoana aia se simte implinita ca te-a ajutat

daca nu iti convine nici un raspuns, poti sa dai fundita la cel mai apropiat raspuns de intrebarea ta. succes la fundite happy

| AndutzaAndu explică:

Gata...am dat fundita kisskisskiss

@catalin:eram curioasa si eutongue... m-am uitat si la alte intrebari si de-aia am intrebat...eiii.nu-s zgarcita.nicidecum.chiar dimpotrivabig grin

| AndutzaAndu explică:

N-ai pentru ce @alllinna kisskiss

| AndutzaAndu explică:

@catalin...stiu ca ai glumit. da nu pot s-o iau inapoi.merita funditahappy

| AndutzaAndu explică:

Da asta-i o gluma, nu cu premiul? cel putin asa cred eutongue...eu am dat bancurile ale ca sa razi si tu cum am ras si eu la ele. n-am facut-o pentru fundita

| AndutzaAndu explică:

Ala cu 50 de dolari? nu fac misto de tine dar mai tine-lbig grin

| AndutzaAndu explică:

Adica sa nu mi-l dai

| AndutzaAndu explică:

Vreau sa spun sa nu mi-l dai deloc...hai...ii o gluma, nu?

| AndutzaAndu explică:

Bine bine..am inteles..nu-i vreau nahbig grin deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este neaparatbig grin
Nu imi dai si mie ca am raspuns prima?
Raman datoare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc Andrutza pup pup pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nevoie sa dai fundita, nu te obliga nimeni... ignora mailurile!straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am supalat... a postat inaintea mea fara sa vad:O?
adica cred ca amandoua in acelasi timptongue
phbbbbt