| ElenaGhilbert a întrebat:

Este normal ca la o intilnire cu un baiat sa vina si prietena mea?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Chiar deloc. Expediaz-o.

| danutzu96 a răspuns:

Nu, nu e normal. Poate ii place mai mult prietena.

| Innsbruck a răspuns:

Omg...toti de aici ''nu e normal! nu o luat''
Nu este nici o crima.Am fost de multe ori cu prietena mea la intalnire cu prietenul ei, si nu s-au simtit niciunul incomod.Eu il cunosteam si pe el si intre timp ne-am imprietenit.
Nu mi se pare ceva 'anormal' serios acuma, ce-aveti?

| NoNameqed a răspuns:

Nu, nu e chiar normal, dar acum depinde cat de rusinoasa esti, nu conteaza daca o aduci sau nu happy

| Bia13 a răspuns:

Nuuuu!

| NataliaIoana12 a răspuns:

Nu.
Mai bine nu o lua!

| aspicz27 a răspuns:

Atunci cand ai o intalnire cu un baiat nu iti aduci prietena cu tine. Asta inseamna ca nu mai e o intalnire, ci mergi asa, pur si simplu, cu prietenii, te distrezi, razi...Pacat ca baiatul ar putea intelege ceva gresit, asta daca nu vrei sa-i transmiti mesajul ca nu vrei decat sa fiti prieteni si atat.

| DarkSunshine a răspuns:

Nu ese normal. Nu iti recomand sa faci asa ceva deoarece probabil baiatul se va simti incomod si cu siguranta nu se va intampla nimic special, pur si simplu veti avea subiecte de discutie ca intre niste prieteni. Plus ca prietena ta se va simti in plus acolo.