| LilHarry a întrebat:

Este normal sa am probleme cu parintii la adolescenta?

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Din păcate, da. Mulți părinți încă au rămas in perioada comunismului și nu își pot înțelege propriul copil.

4 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Este normal. Depinde și ce fel de probleme. Dacă poți să adia niste exemple ar fi super, poți scrie in privat. Depinde și ce vârstă ai tu.
Venitul tau târziu acasă poate sau că nu ajuți in casa. Sau să te pună la învățat. Plus multe altele sunt total normale

| zurick a răspuns:

Da. Părinții nu sunt tocmai obișnuiți să gândești diferit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam mulți adolescenți au. E vârsta aceea specifică. big grin

| tapulkastrat a răspuns:

Nu, este un handicap