| anonim_4396 a întrebat:

Este o fata la scoala de care imi ca-m place, dar ea place pe alt cineva.Noi doi mai vorbim la scoala, numai ca nu stiu cum sa fac sa ma place.Sunt in clasa a 7-a si as vrea sa o fac sa ma place.Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| eusebiu99 a răspuns:

Exista multe modalitati dar ceva e sigur, orice fata adora romantismul.Deci la inceput fii un pic misterios si aruncai doar niste priviri(asta cam 3 zile), apoi saluto, peste cateva zile ii poti cere id-ul sau nr. de tel! Vezi cum reactioneaza si nu-i arata ca esti indragostit de ea.