| djspicedem a întrebat:

Este o melodie pe kiss tv dar nu mai stiu cum se cheama are un nume tare ciudat
in videoclip canta unu si este o fata care sta in fata lui si nu se uita la el de loc si mi se pare ca ala era mai batran.era mai trista melodia..batea vantul. ceva de genul.Asta se intampla undeva pe o plaja. fata are parul in vant..si el tot canta si canta.dar ea nu il baga in seama. Stiti cumva cum se cheama? multumesc anticipatbig grin

2 răspunsuri:
| VladLungu a răspuns:

Prea putine detalii happy

| DraCuShoara a răspuns:

N`am idee...:-? Poate...http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2n_M asta? :)