| cezy9693 a întrebat:

Este o treba incurcata vedeti sunt trebuie fete una dintre ele era prietena mea cea mai buna intr-o vreme ia era prietena cu o fata dar fata acea nu o suporta pe prietena iei adica prietenei mele eu is si eram prietena cu toate trei numa ca is prinsa la mijlok de o parte prietena mea cea mai buna cu cealalta si pe cealalta parte o prietena buna si ia... ele intre ele sau certat cu unpik poate fara sa vreau ajutorul meu din moment ce eram prietena cu toate 3 deci toate astea au iesit destul de urat m-am certat cu cea mai buna prietena am mea(o data am incercat sai expilik da nu a vrut sa ma lasa sa-i explic ce se intamplase)in schibm prietena ieoi ma inteles si inca suntem nune prietene deci nu stiu ce sa fac ar trebui sa mai incerk sa ma imprietenesk cu ia?

3 răspunsuri:
| liveincolors a răspuns:

Poate daca ai scrie mai corect, am intelege mai bine. Deci. din ce am inteles, te-ai certat cu cea mai buna prietena. Dar n-ai scris din ce cauza. Ma rog. Daca intr-adevar, ati fost prietene bune, incearca sa te apropii din nou de ea. O prietenie adevarata nu se strica din orice cearta.

| snepy a răspuns:

Deci nu am inteles absolut nimic laughing
prietena ta e prietena cu o prietena de a ta, dar prietena ta nu o suporta pe prietena ta si prietena ta s-a suparat pe prietena ta ca prietena ta e prietena cu tine si cu prietena ta si tot asa, dar cate prietene ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate zile ai fost la scoala ca tu insiri doar litere! Nici macar cuvinte intregi nu stii scrie! Ce sa mai ceri ortografie si punctuatie! Lasa certurile si prietenele si pune mana pe abecedar!