| anonim_4396 a întrebat:

Este oare in Timisoara un magazin cu produse Jack Wolfskin? As dori cat mai repede o jacheta de la ei. Imi cer scuze daca am ales gresit categoria. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In Romania au existat 3 magazine Jack Wolfskin: Cluj, Sibiu si Timisoara. Toate trei au fost desfiintate in primavara anului 2009. In prezent exista doar un dealer la Sibiu si o retetea de magazine "Sport Virus" in mai multe orase, care comercializeaza produse Jack Wolfskin. Mai multe detalii pe www.sportvirus.ro. Am cumparat produse "Jack Wolfskin" de la magazinul din Brasov si pot spune ca preturile sunt ceva mai mici decat cele de pe site-ul oficial doar ca oferta nu este foarte variata. Pentru anumite produse trebuie sa faci comanda si sa astepti destul de mult, in cazul in care ai norocul sa existe la producator.
Bafta.

5 răspunsuri:
| Nume a răspuns:

Nu stiu fara suparare

| Kolp a răspuns:

Bună!

Din câte ştiu, singurul magazin Jack Wolfskin din România este în Bucureşti. Şi un prieten a vrut şi a ajuns să cumpere din Serbia!
Uie totuşi magazine On-line dacă te-ar interesa: http://www.jack-wolfskin.com/en/desktopdefault.aspx/tabid-96/categories-/

Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este. Am cautat azi de mi-au sarit capacele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe link-ul primit intr-unul din raspunsuri nu poti comanda din Romania. Am incercat. Ba chiar am insistat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E in promenada mall din Sibiu dc te ajuta cu ceva...