| Iuliabretan a întrebat:

Este obligatoriu ca un elev sa participe la înscrierea la liceu sau e Ok doar sa meargă un părinte?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca-i obligatoriu, doar este inscrierea elevului.

| Iuliabretan explică (pentru Violleta2022):

Of ce pacat, trebuia sa ajung undeva dar fix atunci sunt înscrierile

| Violleta2022 a răspuns (pentru Iuliabretan):

Mai important decat inscrierile la liceu nu exista!
Toate activitatile si distractiile se pot reprograma, nu si examnele sau inscrierea la scoala, fiindca de acest lucru depinde viitorul si cariera ta profesionala.

| Hyperion7 a răspuns:

Pai e nevoie și de elev, clar

| StoicAnalysis a răspuns:

Cand faci actele de inscriere, e nevoie sa mearga macar unul din parinti, pentru a semna actele in numele tau. Apoi dupa aceea, poti merge singur la liceu cu orice ocazie aproape.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Si desigur, e obligatoriu sa fi si tu de fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mergi cu parintii!

| Eyes2636372 a răspuns:

Mergi cu parintii