| obarbiebruneta a întrebat:

Este pentru prima data cand particip la olimpiada de limba romana. Am participat pe localitate si am facut 90 de puncte. Ma voi duce si pe judet?

7 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Cred ca din 100?, daca dintr-o 100 nu, nu te vey duce mai departe, dar acum deounde si de rezultatele celorlalty.

| MisterKat a răspuns:

Wow. ai un punctaj foarte bun! Felicitari! Eu cred ca vei participa si la olimpiada pe judet happy

| spyceygirl a răspuns:

Nu. darde ce nu ti-ai intrebat profesoara? punctajul maxim este 120 puncte, si ca sa treci mai departe trebuie sa ai peste 100
nu-i nimic, la anul mai in fortawinking
bafta!

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Da.eu cand am fost minin era 80, daca ai 90 da vei merge si pe judet, depinde numai de faptul daca au sschimbat ei nota minima, BAFTA:dwinking

| AprilSundayMorning a răspuns:

Punctajul maxim e de 120 p. Poti trece doar cu minim 100.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut 100 de puncte şi am trecut, acum nu ştiu dacă treci şi la 90, dar eu cred că da happy, mult succes, să ne aduci veşti, şi hai la învăţat happy. Felicitări!

| alexandra35 a răspuns:

Buna
eu cred ca da si o colega a acumulat tot atatea puncte si s-a calificat
mult noroc