| stelutaaa a întrebat:

Este posibil ca un proferosr sa'mi ceara scaderea notei la purtare daca eu doar m-am sarutat cu un baiat intr'o clasa? toata lumea mi-a spus ca nu exista in regulament o astfel de restrictie. eu mi-am si cerut scuze in fata profesorului si nu m'a luat in seama.
ce e de facut?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lace a răspuns:

Eşti totuşi într-o şcoală.Fie că există sau nu asta în regulament, cum ai putut să te săruţi cu el de faţă cu un profesor? Te puteai gândi la urmarea asta.

| ZaineaM a răspuns:

Nu are cum. Nu exista nici o regua.

| Lillyth a răspuns:

Cu baiatul acela te-ai sarutat in timpul orei sau in pauza?

| ana_9377 a răspuns:

Nu exista nici o regula de jenul asta dar depinde in ce clasa esti daca esti in clasa mai mare de a 7 a nu are ce sa iti face pentru ca este varsta adolescentei si lucrurile astea sunt normane asa ca nu iti face probleme.

| kyaburash a răspuns:

Un lucru ar fi sa vb cu directorul că nu are voie sați facă așa cv.Al doilea ...pai poti sa faci o plangere...