| croissant a întrebat:

Este posibil sa te indragostesti virtual de cineva? Vi s-a mai intamplat?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Nu cred. Poate doar sa îți placa dar nu îndrăgosteală adevarata. Nu ii poți cunoaște gesturile, caracterul in mediul online.
Nu mi s-a intamplat happy. La mine conteaza sa cunosc persoana in afara mediului virtual.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Nirvanaaa):

Nu o puteam spune mai bine

5 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu mi s-a întâmplat, ar fi absurd, incerc sa evit interactiunile virtuale cu necunoscuți.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu și nu.

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Niciodata.

| NonZarek a răspuns:

Well, deșii vad ca toată lumea spune ca nu e posibil, eu am pățit, bineinteles ca nu a fost îndrăgosteala aia nebuna, dar era puternica. M am îndrăgostit pentru modul de gândire și cum arata, dar după ce am văzut face2face și am văzut cum se comporta și gesturile, absolut tot, a început sa îmi displaca. Deci da e posibil sa te îndrăgostești virtual, dar sunt rare șanse sa continue sentimentele după ce o vezi.