| madutza5073 a întrebat:

Este rau daca o fata plange in fata iubitului din cauza faptului ca ea a crezut ca o sa se sfarseasca totul? pe de alta parte insa baiatul o iubeste!

8 răspunsuri:
| cristina a răspuns:

Da e rau
daca fata a ajuns sa planga in fata iubitului deja el a vazut ca il iubeste mult si ca nu poate sta fara el
si o sa inceapa sa-si permita mai multe stiind ca orice ar face fata il iubeste si il va iertawinking
crede-ma asa e
ti-o zic din proprie experientawinking
nu trebuie sa ne vada niciun baiat plangandwinking

| rocsana15 a răspuns:

Nu este rau... E ceva uman, firesc, sa iti exteriorizezi sentimentele. Faptul ca ai crezut ca totul o sa se sfarseasca te-a afectat. E normal. Nu e un capat de tara faptul ca ai plans in fata iubitului tau. Am avut si eu un episod din acesta, in care am crezut ca relatia s-a sfarsit, si numai eu stiu cat am plans in fata lui. Pe moment nu mi s-a parut nimic ciudat (era iubitul meu, deh) dar dupa ce ne-am despartit definitiv mi-am dat seama ca a fost un moment de slabiciune din partea mea, si ca nu ar fi trebuit sa ma descarc in fata lui in modul ala. Dar daca el te iubeste, tu il iubesti, banuiesc ca trebuie sa va "cunoasteti" si in momente din astea tensionate, pentru ca astea sunt cele care consolideaza o relatie. :*

| Flav a răspuns:

Nu, nu e rau. Si baietii plang cateodata, dupa cum spunea Bitman.

| zhuzhu a răspuns:

Intr-un fel da e rau, pentru ca isi permite mai multe daca vede ca plangi si pe de alta parte e iubitul tau pana la urma, te vede si razand si plangand si daca te iubeste nu trebuie sa iti fie rusine, se mai intampla depinde si de cat de sensibila esti. Dar mai bine sa ocolesti sa mai plangi in fata lui.Sti noi trebuie sa ii avem la picioare nu ei pe noihappy

| Razvan a răspuns:

Depinde de baiat. Daca e mai sensibil de felul lui, va fi impresionat. Daca e mai pasiv de fel si nu prea il impresioneaza orice probabil il va lasa rece scena.Intr-adevar fetele sunt sensibile dar uneori n-ar strica ceva mai multa tarie de caracterwinking

| ioana996 a răspuns:

Si eu am facut la fel cryinglaughing) dar nu mi se pare rau! adica totusi astea sunt sentimentele mele si dca el nu realizeaza acest lucru sau rade inseamna ca nu ii pasa deci prin urmare nu te merita :* asa ca nu iti face griji :*:d

| VodkaCoca a răspuns:

Depinde de baiat, eu cand am plans in fata fostului meu prieten, si'a luat lumea in cap ca a vazut cat de rau stateam pentru el cat il iubeam etc, pe de alta partea daca baiatul e mai sensibil il va impresiona.

| InoTkd95 a răspuns:

Am plans in fata iubitului de multe ori. La 2 saptamani de relatie, la 3 luni dar si de curand la 6 luni jumate. Nu e nimic rau, iar in anumite situatii poate plange si el cu tine...