| SweetGirl88 a întrebat:

Este rusine ca o fata sa cante la saxofon? Adica sunt mai multi baieti, dar sunt si fete care canta?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am vazut si fete care canta si chiar par mai deosebite

| Tweety115 a răspuns:

Nu este rusine, dar mai bine iti alegi alt instrument.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Tu cred ca glumesti.Sincer.Cred ca glumesti.Ce legatura are saxofonu' cu rusinea? Asculti prea mult de pensionari, pe cuvantul meu.Aud zilnic fetite de 10-14 ani cu prostii de genu impuiate de pensionari si parinti. Draga, nu ai mintea ta sa analizezi ce-i bine si ce-i rau? Si ce daca nu sunt care canta multe? O fost vreme cand no fost piloti de avioane sau de masini de curse femei si acum sunt cu gramada dar daca cele care o "deschis drumul" pentru restul femeilor in domenii de barbatii erau rusinoase, astazi stateati toate doar acasa doar la cratita si curatenie.Nu trebuie sa ai rusine, nici in a aborda baietii, nici in a canta, nici in a iesii in fata lumii, nici in a tine un discurs in fata unei sali pline etc.Toti is oameni iar daca ti-e rusine de ei nu ajungi nicaieri.Nu nu e o rusine.Imi place sa-ti raspund la orice intrebari, dar asta e cat se poate de copilaroasa si nu m-ar fi mirat sa fie pusa de o fetita de 4-5 ani iar tu sigur ai mai multi.TPU e pentru intrebari complicate, nu intrebari din astea, prostute sa zic asa tongue

Sper ca te-am ajutawinking

Ceau :*

| Azµre a răspuns:

Nu! De ce să fie o rușine!
O rușine este să faci sex de la 12-13-14-15 ani!
Doamne ferește! Cântă fată! Nu te oprește nimeni!

| SimonaQs a răspuns:

Nu e nici o rusine e chiar foarte frumos love struck