| xxemoelfyxx a întrebat:

Este sau a fost cineva la scoala 307 din Obor (Bucuresti)? Daca da cum este acolo? Ce uniforme au? Cum sunt copii? Multumesc!

6 răspunsuri:
| xxemoelfyxx explică:

Eu stau in Colentina.Sunt in clasa a 6-a.Cum sa ma duc pana in Militari? Singura?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E naspa. daca vrei sa te muti, muta-te la scoala nr 160"Sfanta Treime" din Bucuresti, militari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Groaznic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la scoala 307 clasa 7A
este superb, profesorii sunt de admirat, scoala foarte curata, echipamente pentru orice activitate, sala de sport moderna, 17 sali de clasa inclusiv cabinete de chimie, fizica etc
NU sunt uniforme, nu exista copi de etnie rroma thinking
deci meritawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte buna scoala, sunt profesori de nota 10...iti poti face prieteni foarte repede copii din acea scoala sunt foarte de treaba eu sunt in aceasta scoala...si iti spun sincer vino la scoala aceasta te va ajuta mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala 307 e super.Profesori foarte buni, curat, clase cu banci noi(unele), copii sociabili si foarte inteligenti. Te asteptam!