| AndradaBăă a întrebat:

Este un baiat... Cum pot sa aflu daca ma place. Suntem in aceeasi clasa. In ora (la scoala ) vorbeste tot timpul cu mine. Se mai uita si la mine dar nu tot timpul. Cand ma ies de la ore vine cu mine si pare interesat de tot ce spun. Deci, ce imi puteti spune? Eu il plac pe el, dar mi-e rusine sa ii zic.

Răspuns Câştigător
| Lilli a răspuns:

Spune-i asa:uite, eu in ultimul timp, am realizat ca simt ceva pentru tine...dar, iti zic asta ca sa stii doar tu, nu tot orasul.si stii, daca nu simti la fel ii ok, ramanem prieteni, si uita de conversatia asta.eu asa as face. Funda?happy

1 răspuns:
| alelov a răspuns:

Intreaba-l daca te place!