| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat dragut,ne stim de mai mult timp dar in ultima vreme am vrobit muult prin mesaje. aveam impresia ca ii place de altcineva,asa ca nu i-am mai scris eu prima ci am asteptat sa-mi scrie el, si ghici ce?! asa nu vorbim aproape defel...concluzia:"chiar ii place de fata aia", nu?

3 răspunsuri:
| Ioanandrea a răspuns:

Am uitat sa precizez ca ii cu un an mai mic ca si mine...

| diverse a răspuns:

El te cosidera ca e o prietena apropeata si atat din cate am inteles din intrebare

| HVI a răspuns:

Nu neaparat. Baietii nu vor sa fie supravegheati foarte des, nu o sa te caute prea tare dar nu din indiferenta. Pur si simplu asa suntem noi. Dar asta nu inseamna ca nu tine la tine sau ca are o alta. Observa-l cand esti cu el, dupa comportament, raspunsuri, etc o sa iti dai seama cu adevarat daca a aparut ceva intre voi.