| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat dragut pe nume Cristy pe care il plac foarte mult! love strucklove strucklove strucklove strucklove struck. si nu stiu cum sa-i zic asta... crying Ajutati-ma! Dau funda! >:

Răspuns Câştigător
| xXxSimonikaxXx a răspuns:

Buna sa stii ca si eu am trecut in faze din astea laughing nu-i problema o sa iti zic : Deci pasul 1). Trebuie sa-l cunosti foarte bine sa stii ce fel de baiat e gen: agresiv, dragastos, calm, furios etc. Pasul 2). trebuie sa afli date despre el : nume, prenume, anii, unde locuieste daca e la scoala cu tine etc. Pasul 3). Cand este el cu baieti in pauza sa te bagi si tu in seama sau sa-i propui sa va jucati ma -ta sau tupu. Pasul 4). Sa ii ceri id de la prietenu lui cel mai bun ca sa vb pe mess. Pasul 5). Sa vb foarte des cu el sa nu creada ca nu-l mai bagi in seama. Pasul 6).Sa propui sa mai iesiti pe undeva pe afara : prin parc, la un suc, la o pizza etc. Pasul 7).Sa ii spui verde in fata ca il Iubesti :X:X:X:X si ca daca vrea sa fie cu tine tongue. Mult Succes :X Cu drag Simona tonguebig grin

2 răspunsuri:
| Yosifica a răspuns:

Buna, nu stiu ce varsta ai,dar daca iti place de el,mergi si spune-i adevarul,daca el te place,sentimentul va fi reciproc,ai incredere in tine, si scoateti in evidenta frumusetea si inteligenta cand este pe langa tine, sper ca te-am ajutat...:*

| Annamaryia a răspuns:

Hey am trecut si eu prin asta... Tot cristi il chema si pe baiatul de care imi placea...

pai m-am dus la el. si i-am zis in fata...

Crede-ma mergewinking

Cel putin la mine a mers happy