| JojooGeoB a întrebat:

Este un baiat draguut.,si are iubita, el inainte vorbea cu mine. Si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el dar l-am respins si i-am spus ca nu imi doresc inca un prieten(el are 17 ani iar eu 14).El s-a suparat oarecum si nu a mai vorbit o vreme cu mine.Si acum este cu iubita lui.Dar el mai vorbeste si cu cea mai buna prietena a mea.El incearca sa vorbeasca cu mine si acum dar eu il respind din cauza ca este un golan...
Este posibil sa ma placa? ....adica mna. doar pe mine sau toate 3? sad
Funda!

Răspuns Câştigător
| Cloudless a răspuns:

E usor raspunsul, urmeazati inima. Ai incredere in tine si vei intelege ce simti pentru el. Poate ca nu e hotarat si vrea sa stie daca ti cu adevarat la el. Daca esti dispusa sa vorbesti cu el poate ai o surpriza placutahappy
.
Mda, daca ai crezut ce era scris mai sus te-ai dus dreacu, vrea cuceriri, sex, si cat mai putine implicatii. 90% dintre baieti is la fel. Aia pe care in mod normal genul feminin la varsta ta ii vad atragatori sunt aia care n-au nici un chef de iubire si alte porcarii din astea.

| JojooGeoB explică (pentru Cloudless):

Stii... chiar ai dreptate O.o.Mare dreptate...

| Cloudless a răspuns (pentru JojooGeoB):

Ai grija de viata ta, acela care mai intai vrea sa iti fie prieten si mai apoi iubit e acela care e pregatit sa duca o relatie mai serioasa. Distreaza-te, dar nu copia toata prostia cu care genul tau a inceput sa se obisnuiasca. Asa mai devreme sau mai tarziu vei gasi pe cineva potrivit cat timp nu crezi ca un compromis iti va aduce ce vrei.