| raluka12raluka a întrebat:

Este un baiat imi place tare dar el e indiferent cu toate ca el zice ca tine la mine suntem impreuna de 8 luni jumatate ce ar trebui sa fac ca sa il fac din nou ca la inceput mai pasator va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| larystefy a răspuns:

Buna draguto da e complicata intrebarea ta...parerea mea este incearca sa vorbesti cu el sa ii spui ce se intampla.o relatie se bazeaza pe comunicare bafta... fundita? pup

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca tinea la tine nu era indiferent, cred ca ar trebui sa porti o discutie serioasa cu el pe tema asta, poate s a plictisit de relatie si nu vrea sa iti spuna ca, sa nu te superi

| AnTiBioTic a răspuns:

Fii mai indiferenta cu el si atunci daca o sa te iubeasca o sa se apropie mai tare de tine, daca nu, nextbig grin bafta! :*

| Otils a răspuns:

Recucereste-l.Fa-l sa creada ca daca te vrea trebuie sa aiba mare grija de tine. Bafta!

| AnneMary08 a răspuns:

Daca tine la tine ar trebui sa fie la fel de pasator ca la inceput. Vorbeste cu el despre asta si petrece mai mult timp cu el