| QueenD009 a întrebat:

Este un baiat la mine in scoala care a fost batut de colegi lui, acest baiat a luat orazna acum, bate pe oricine il deranjeaza si pe cei care nu-l deranjeaza, se baga singur in seama dă in tine fara s-ai faci nimic si pur si simplu este mai mic decat mine cu 2 ani adica el este in clasa a 5 a, ma enerveaza la culme, anumitor persoane le e frica de el si mie la fel, ce ar trebui sa fac? Help... D-au funda!

Răspuns Câştigător
| vis a răspuns:

Daca e asa " rau " puneti-va mai multi si batetil sa vedeti daca ii mai vine sa sara la bataie [ eu personal prin clasa 5 eram mai fricos de fire, si dupa so luat cel mai bataus din clasa de mine si i-am dat 2 pumni de atunci nu so mai luat unul de mine care se lua si-o lua ] la mine o mers vezi poate merge si la tine ( nu trebuie sa-ti fie frica de nimeni, e tot om )

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vr sa zic ca din scoala mea chiar dacas fata ii bateam pe toti eram batausa scolii odata era sa-l arunc pe unul pe geam dar nu a inceput asa primadata eram fraiera scolii sise lua toti de mine vorbeste cu toti care sayluat de ei si batetil la un loc laughing eu am si centura neagra acum cerei cuiva mai mare sa ajute