| simonafrumoasa a întrebat:

Este un pacat sa iubesti un barbat insurat si cu copil?

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Depinde,poti doar sa ai o aventura cu el, dar tinel la distantawinking adica wtf?
ii strici casa la om, trageti-o cu el cand simti nevoia aici ar fi " OK " spun " OK " ca s-ar putea sa fi in o buna zi in locul sotiei luiwinking
Gandeste-te cum te vei simti ca femeie.
Noi barbati cand intram in erectie, gandim cu scula, voi ce scuza aveti?
totusi, trebuie sa gandesti mai departe de asta.

| ZoZoHeart a răspuns:

Nu, adica. e o diferenta intre a iubi pe cineva si a il indemna sa o insele pe sotia lui. Depinde la ce te referi. adica, oricine are dreptul sa iubeasca pe cineva, indeferent daca are iubit/a / sot/ie. Dupa parerea mea nu.

| simonafrumoasa explică (pentru ZoZoHeart):

Uite eu nu vreau sa ii stric familia mai ales ca mi-ar putea fi tata.dar il iubesc si doar la asta ma gandesc

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca scrie nicaieri ca iubirea e un pacat, cu sexul e alta poveste insa.

| antigoni a răspuns:

Nu cred in notiunea de ``pacat``, dar nu este etic ca o femeie sa intervina in alta casnicie. Sa il iubeasca pur si simplu...platonic? Va suferi acea femeie.

| AddutssaX a răspuns:

Cam da...Mai ales daca il desparti de nevasta..si dupa un timp va certati si..ramane fara roststraight face