| Andreea1095 a întrebat:

Eu 2 ani si jumate nu am avut menstruatie(de la 18 ani la 20 jumate)din cauza unei dereglari hormonale.Am fost la 2 doamne ginecolog.Cea din urma mi-a dat niste picaturi naturiste sa le iau 3 luni si mi-a mai spus ca pot exista si alti factori care sa determine reaparitia ciclului cum ar fi de exemplu inceperea vietii sexuale.Marti am decis sa imi incep viata sexuala iar intamplarea a facut ca joi pre seara sa imi vina menstruatia, ieri am avut o scurgere abundenta toata ziua dar deja de astazi doar putin.E vreo problema daca mi-a tinut atat de putin sangerarea sau e normal din moment ce nu mi-a mai venit de atata timp?

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Consider ca e ok asta ti organismu dar spre linistea ta du-te la un alt ginecolog.

| Didi420 a răspuns:

Consulta un medic ginecolog!

| Didi420 a răspuns:

Consulta un medic ginecolog