| Eu_Ana_1998 a întrebat:

Eu acum am terminat clasa a 8-a si urmeaza sa merg la scoala sa completez fisa cu licee stie cineva de unde as putea lua un model?
Mersibig grin FUNDA!

1 răspuns:
| BiiaB a răspuns:

Salut! Pai, din pacate nu cred ca se gasesc modele.De obicei acest gen de lucruri sunt mai confidentiale ..Mdea,ciudat x_x. Oricum, mie mi-a povestit sora mea cum stau lucrurile:in fata ai lista aia cu liceele iar tu trebuie sa le pui in ordinea importantei.Adica primul liceu pe care il pui este acela la care vrei sa intri dar la care crezi ca ai de asemenea sanse sa intrii.Tu trebuie sa scrii codul din dreptul liceului-respectiv profilului.Eu mi-am facut deja o lista cu ajutorul brosurei.Este simplu dar se pot incurca codurile de aceea e bine sa-ti faci de acasa.Scrii numele liceului, profilul si codul. Desigur, la scoala te mai uiti o data peste coduri sa corespunda:d.
Succes!