| Andreeaionla57 a întrebat:

Eu am 17 ani si nu am deloc sani ..credeți ca mai este vreo sansa sa creasca nu vreau minuni doar vreau și eu macar putin putin ..acolo sa nu ma simt ca un baiat

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Sanii cresc hormonal tot timpul, iar tu abia ai intrat la pubertate, deci nu ai motiv de ingrijorare, ca nu te pregatesti sa alaptezi acum si este musai sa ai sanii mari.
Rabdare, ca-ti vor creste si sanii.
Cu un baiat te poti simti bine mental, neavand nici o importanta sanii la varsta asta.