| Anesiss a întrebat:

Eu am aflat de pe internet ce profesori ne va preda anul acesta, iar daca le spun celorlalti colegi devin mai populara?

Răspuns Câştigător
| deea1 a răspuns:

Bineinteles ca nu. Popular nu devii cand dai o veste nu foarte importanta.Ci atunci cand ai un talent sau ai facut ceva bun, de admirat

6 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

rolling on the floor). Nu, asta inseamna ca te intereseaza ce profesori vei avea happy

| LoveForShania a răspuns:

Da! Cea mai populara!
Tu gandesti cu picioarele?
Sau cuvintele iti ies prin ureche?

Cum sa devi populara?
Ok, le zici, poate ii intereseaza, poate nu, dar nu stiu cum devi populara.
Ai putea deveni populara numai daca esti sora uneia dintre profesoarele care vor preda anul acesta, iar acea profesoara este fainasmug In rest, n-ai sanseoh go on

| Dina a răspuns:

Nu stiu(nu vreau sa te dezamagesc dar nu devii prin aceasta cale mai populara), scuze.(

| NoNameMe13 a răspuns:

Nu devii mai populara ci vor crede ca ai pile sau ceva.

| Nu a răspuns:

Cati 7 ani ai?

| andreeateiubeste1992 a răspuns:

Pai nu uite pe mine toata lumea ma cunoaste in scoala si nu,nu asa esti populara ca sa fii tr sa fii f. frumix, desteapta, hot si bineinteles sa cunosti toti colegii deci pe toti evident ca sa incepi sa devii populara fa-ti o prietena populara! cum? spunandu-i lucruri de pizti aidica cacatisuri de telefoane si haine la moda nu suport asta dar ma rog incearca si ai sa vezi ca o sa te salute lume pe care nici macar nu cunosti