| mamatatasibunica a întrebat:

Eu am banchetu' anul acesta si nu gasesc rochie. Sunt din buzau.As vrea o rochie cambrata(mulata) pana la sold, gen corset. Daca stiti niste magazine sa-mi spuneti.As vrea sa vad si niste poze. FUNDA!

2 răspunsuri:
| TRANSVERSAL a răspuns:

Mai bine comanzi p netca sunt modele frumoase pe starfashion, starshiners, erry, sau pe facebook, pantofi si acolo gasesti si rochii

| Aiana a răspuns:

Iti recomand o rochie pana in susul genunchilor, e mai decenta! uite aici :http://www.zara.com/......NT%2BDRESS