| Teeo16 a întrebat:

Eu am cont de facebook dar parintii nu ma lasa si cred ca tata a descoperit ca am cont.cum sa fac sa ii spun mamei ca as vrea sa imi fac cont pe facebook, iar ea sa ma lase... dau fundabig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Amaliia_Amii_1997 a răspuns:

Pai, prima data ar trebui sa o intrebi dc, nu te lasa sa iti faci cont pe fb.o sa descoperi dc nu te lasa si o sa ii explici ca asa au toti copii cont pe fb. te pup sper sa te ajuteee.

3 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Traiesti cumva intr-o pestera? Spune-i k asta este ceea ce-ti dorestiwinking te tavalesti de 3 ori pe jos, te dai de 2 ori cu capul de usa sh gata!winking

| Popcorncubranza a răspuns:

Spune-i ca daca nu te lasa nu iti mai mananci legumele.

| MAMYNYTO a răspuns:

Buna! Parerea mea e sa fii foarte sincera cu mama ta. Explica-i toate avantajele unui cont pe facebook, ca nu faci nimic rau in a avea un cont, poti chiar sa ii si arati.Am avut si eu o problema asemanatoare cu HI5 si daca am discutat si i-am aratat pentru ce imi foloseste nu am avut nici o problema. Succes!