| alexaalexandra a întrebat:

Eu am fata mai lunguiata. adica am barbia mai proeminenta si mai pronuntata. din profil ma vad urat. ce as putea face? + ca in poze nu ies deloc bine. am barbia prea ascutita.

4 răspunsuri:
| frumusyk08 a răspuns:

Zambeste si priveste inaintetongue e ceva NORMALlove strucklove struckdumnezeu te-a lasat asa deoarece stie ca te vei descurca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa inveti sa te placi asa cum esti tu

| Aammy a răspuns:

E ceva normal... Spui ca nu-ti place cum iesi in pozee. iti spun sigur : nu toata lumea iese binee in pozee din anumitee cadree. Incearca sa-ti faci mai multee pozee tu singuraa si vezi din ce cadru iesi mai binee. Cat despre tine accept-te asa cum, esti. Obisnuieste-te cu fata ta si ai sa vezi; daca tu te crezi fru, moasa ceilalti nici nu vor observa ceea ce te deranjeaza.
Oricum nimeni nu-i perfect! smug

| AnDrEy_93_(^_^) a răspuns:

Prietene asa esti de la natura soryy