| ladygaga_9914 a întrebat:

Eu am fata mai lunguiata. adica am barbia mai proeminenta si mai pronuntata. si din profil ma vad urat, ce as putea face? nu-mi p[lace + ca in poze nu ies deloc bine. am barbia prea ascutita

Răspuns Câştigător
| jgsdfkhg a răspuns:

Daca ai situatie financiara buna mergi la un specialist si fa-ti o operatie estetica... ar fi cea mai buna solutie

1 răspuns:
| dyana_8491 a răspuns:

Te sfatuiesc sa eviti sa faci poze din profilbig grin incearca sa te uiti mereu la camera cand faci pozebig grin