| marianamay a întrebat:

Eu am fost acum 3 zile la doctor sa imi scot o masea, am scos-o si nu vreau sa raman stirba acolo, este indicat sa imi pun un dinte din portelan? de la ce varsta iti poti pune dinti din portelan?

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Pai depinde de ce buget ai, sunt dinti sau masele de la 100 de lei pana la 1200 sau mai mult, pui ce iti permiti, cel mai fain e portelanulwinking

| marianamay explică (pentru Mann02):

Eu am auzit pe cineva ca trebuie sa implinesti 25 de ani ca sa iti pui dinti, asa e?

| Mann02 a răspuns (pentru marianamay):

Eu mi-am pus si am 20...