| valentinalina a întrebat:

Eu am fost indragostita de un baiat aproape un an si inca mai simt ceva pentru el dar m.a facut sa sufar foarte mult acum sunt indragostita de un baiat...ce ziceti sa mai incerc?happy

5 răspunsuri:
| BCGSD a răspuns:

Desigur! Daca cel cu care ai fost te-a facut sa suferi il lasi in spate si te uiti in fata la cel de care tea-i indragostit.Nu-i nimic rau sa incerci...

| Picipuu a răspuns:

"Daca ai curajul sa spui "Adio" univesul te va premia cu un "Buna" "

| VanillaBloodWolf a răspuns:

Da. Nu trebuie sa te lasi descurajata! El pierde daca te-a facut sa te simti prost. Asa ca treci mai departe! Si cu ocazia asta ii si arati ca esti mai buna decat el!
Bafta! >big grin

| LittleCoco a răspuns:

Eu zic sa mai incerci dar sa fii atenta sa nu fi nevoita sa mai suferi.Cel mai bine este sa-i spui de la inceput ce vrei de la relatia voastra daca nu e de acord renunta la el.Si eu am suferit foarte mult din cauza prietenilor falsi si stiu ca nu e acelasi lucru dar mi-am dat seama ca nu trebuie sa ma multumesc cu mai putin decat merit, si stiu ca de acum incolo daca observ ca cineva ma trateaza rau, trebuie sa confrunt acea persoana si sa-i spun ce ma nemultumeste pentru ca pana la urma mai bine stau singura decat sa depind emotional de cineva care ma vrea la pamant.Iti doresc succes

| Babytzuu a răspuns:

Buna! Daca tu crezi ca merita...dar primadata eu iti zic sa vezi ce ii poate capu si cum se comporta cu tine si apoi alegi daca e sa fi cu el sau nu big grin