| Sfaterly a întrebat:

Eu am impresia ca sunt foarte urata..sunt fete prin preajma mea cu mult mai frumoase.și totuși cei din jurul meu ma iubesc și ma plac foarte mult. Chiar unii baieti îmi spun ca sunt super frumoasa si nu se așteaptă sa ma uit *eu* la unii ca ei. Nu înțeleg. Oare ceilalți chiar ma vad într-un mod diferit fata de cum ma vad eu?

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Probabil arati normal, dar ti-ai facut o parere proasta despre tine, incearca sa schimbi lucrul asta si vei vedea o imbunatatire. Apropo, ne poti arata o poza cu tine, parerea celorlalti conteaza si ea.

| alin131 a răspuns:

Toate femeile sunt frumoase, toate!

| lollip0p a răspuns:

Fiecare femeie e frumoasa in felul e. dar, daca tu nu te simti bine in pielea ta poate sa spuna 100 de oameni ca esti frumoasa daca tu nu o simti. Asa ca. invata sa te apreciezi, sa.ti accentuezi atuurile si sa te vezi tu insuti frumoasa.