| Pichakchiu a întrebat:

Eu am intrat la Facultate în București, dar acum îmi este puțin teamă de mediu, de oameni, de distanta... sunt 6 ore de mers și nu știu ce sa fac. Sa ma mut la Craiova... mai aproape de casa? Chiar trăiesc un declin sentimental. Nu mă plâng de Facultate, ci strict de mediu. Ce părere aveți? Eu deja am fost admisa la unibuc, și nu știu dacă se mai poate sa revin la Craiova, dar cred ca mi-ar înțelege insistentele. Chiar nu știu ce sa fac.
Ma gândesc ca în cămine întra cine dorește, toți drogații și asa mai departe, anturaje și ca m-as putea pierde...

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu faci greseala asta, in Bucuresti ai multe multe porti deschise catre orice, de la cariera la cunoaste oameni noi. O sa fie greu 2-3 luni la inceput