| XatomisX a întrebat:

Eu am o problema adica nu ma prea pot trezii de ex imi suna ceasul si eu imediat visez in vis ce suna telefonul sau ceva si nu bag in seama si nu ma pot trezii straight face si din aceasta cauza trebuie sa imi rog parintii sa ma trezeasca laughing ce sa fac sa ma trezesc singur? voi a-ti patit ca minehee hee?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Q69 a răspuns:

Pune un ceas desteptator cu clopotei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-ti o alarma care o sa trezeasca si vecinii, daca stii ce vreau sa spun! Una zgomotoasa!
Sau, pune o manea sa te trezeasca, sigur te v-a enerva si vei vrea sa te trezesti sa o opresti.

| negat1ve a răspuns:

Uite cum fac euwinking Am telefonul pe vibratii si pus pe un birou, si cand trebuie' sa suna face urat tare de tot si nu ai ce sa faci decat sa te dai jos din pat si sa il opresti. Intr-adevar pana ma dezmeticesc imi ia mult si mie dar imediat ma duc la baie si ma spal pe fata cu apa destul de rece. Eu asa ma trezesc sigur incearca!