| Ferii a întrebat:

Eu am strâns bani și vreau sa fac o mașină de drift. (eu am 14 ani) Cum as putea sa îi conving pe părinți sa mă lase sa fac asa ceva?
Dau fundă ????!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Păstrează funda încă vreo patru ani apoi revii cu intrebarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai hai sa zic ca ai bani sa iti cumperi o coaja de masina si sa o faci de circuit.
Dar cine plateste platforma sa o iei sa o duci acolo, cine plateste taxa la circuit, si cine plateste storrage, ca trebuie sa tii masina aia undeva, si nu poti sa o tii pe drumuri publice fara rovigneta si asigurare.