| sweetchocolate a întrebat:

Eu am tenul mai masliniu, gen Daniela Crudu, asa, putin mai inchis, bronzat, ochii caprui, si nu stiu cum sa ma vopsesc. Spuneti-mi care arata mai bine, prima, a doua sau a treia.

http://www.google.ro/......tp?/imgres

sau

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sau

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Funda!

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Buna alegere ^^ Dar daca imi ziceai de turcoaz sau albastru la intrebare jur ca pe alea ti le ziceam rolling on the floor) Oricum, sper sa iti stea bine, iar cat despre imbacsit nu am auzit nimic straight face Cred doar ca ar trebui sa ai grija cine si cum te vopseste si sa iti schimbi samponul pentru par vopsit thinking

6 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

A treia ti s-ar potrivi cel mai bine. Nu rosu! Ciocolatiu sau ceva mai deschis putin! :*

| QuadruplePersonality a răspuns:

Cu ce persoană ai gasit şi tu să te asemeni straight face.
A treia e culoarea "babelor". Majoritatea doamnelor bine se vopsesc cu nuanţa asta, te-ar îmbătrâni mult. Acum depinde şi de ce vârstă ai thinking A doua e foarte frumoasă, dar dacă nu ai o personalitate demnă de culoarea aia, nu ţi-o recomand. Deci prima ar fi o alegere ok după mine thinking

Răspuns utilizator avertizat
| QuadruplePersonality a răspuns (pentru sweetchocolate):

Dacă nu vrei curcubeu de ce ai mai pus-o şi pe a doua?
Prima.

| Mangustă a răspuns (pentru sweetchocolate):

U mad bro? raised eyebrows Hai sa ne radem toate pe o parte, iar restul sa il face verde sau ceva in genul punk, dar sa ascultam in continuare manele, Justin Bieber, Inna, Antonia s.a.m.d (NU am zis ca ai fi manelista sau ca ai avea gusturi proaste in muzica pentru ca nu te cunosc ci vorbeam in general, deci sa fie clar asta!) Normal ca si personalitatea conteaza cand te vopsesti intr-o culoare mai indrazneata straight face
Si revenind la intrebare, mie imi place a2a, dar pentru o piele mai maslinie cred ca s-ar potrivi mai bine o noanta mai inchisa, gen prima. (a3a chiar e prea casual laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Mangustă a răspuns (pentru sweetchocolate):

Buna alegere ^^ Dar daca imi ziceai de turcoaz sau albastru la intrebare jur ca pe alea ti le ziceam rolling on the floor) Oricum, sper sa iti stea bine, iar cat despre imbacsit nu am auzit nimic straight face Cred doar ca ar trebui sa ai grija cine si cum te vopseste si sa iti schimbi samponul pentru par vopsit thinking