| PatroescuLuluLui a întrebat:

Eu am vrut sa ajut toti minori care isi incep viata sexuala prea devreme sa le arat calea cea buna cu numele dat de o fata foarte buna : SOS Minori https://www.facebook.com/s.o.s.minori?fref=ts
de aceea va rog frumos sa dati like daca vreti :D

9 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Care este calea cea buna?

| PatroescuLuluLui explică (pentru Dismally):

Pai calea cea buna fiind sa aiba grija daca tot vror, sa fie protejati, sa alega bine persoana potrivita si altele big grin

| Dismally a răspuns (pentru PatroescuLuluLui):

Ok, cu protejatul inteleg, dar cum poti ajuta pe cineva sa aleaga persoana potrivita? happy

| PatroescuLuluLui explică (pentru Dismally):

Pai intreband-o..sau lucruri gen.Adica odata o fata a pus intrebarea daca sa faca dragoste cu un baiat pe care il iubeste, iar el a zis ca daca o sa faca drafoste cu el atunci o sa fie impreuna...deci acel fel de tipi nu

| PatroescuLuluLui explică (pentru Dismally):

Sau fetele care arata funful la toti baietii, ncici fetele acelea..si tot asa

| Dismally a răspuns (pentru PatroescuLuluLui):

Bine, dar asta trebuie sa aleaga singur/a si prostia se plateste happy

| PatroescuLuluLui explică (pentru Dismally):

Psi noi le putem ajuta ca sa nu apara problema..sau incercam...mai e si fumatul si drogurile si alte probleme big grin

| Dismally a răspuns (pentru PatroescuLuluLui):

Am inteles, mult succes happy

| PatroescuLuluLui explică (pentru Dismally):

Multumesc big grin