| crissstinaa a întrebat:

Eu as vrea sa ma duc la facultatea de informatica, doar ca nu știu dacă contează profilul de la liceu pentru asta, m as duce la mate-info dar e prea multa matematica, eu as fi vrut la stiinte sociale dar cineva mi-a spus ca nu pot după sa ma mai duc la facultatea aia, exista vreun profil în afara de mate-info sau stiinte ale naturii in care pot sa ma duc pentru facultatea de informatica?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei la facultatea de informatica ai fugi de matematica? Cum vine asta?