| adriana97_5200 a întrebat:

Eu azi am venit de la tabara.acolo un baiat din alt detasament s-a indragostit de mine.ma invitat la dans. dar ieri era ultima noapte si toti cei care dansau in pereke trebuiau sa se sarute baiatul cela vlad care s-a indragostit de mine ma invitat la dans si la urma m-a sarutat. dar dupa asta alt baiatt ma invitat si el m-a sarutat drept pe buze.eu dupa asta am spus prietenelor mele "m-am sarutat cu un pork" dar am avut in vedere nu de vlad cel care s-a indragostit de mine ci de idiotul cela care m-a sarutat pe buze.si vlad ma auzit si a crezut ca am spus despre el.eu i-am lamurit tot dar el nu ma crede spune ca nu mai vrea sa auda despre numele meu. ce sa fac este pentru prima data cind mi se intimpla sa asa ceva cu baietii. spuneti-mi orice raspuns o sal cercetez si o sa aleg varianta korecta...

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Vorbeşte cu el şi spune-i că-ţi pare rău că a înţeles greşit că tu chiar te refereai la celălalt băiat şi că ţie chiar îţi place de el. Şi că nu vrei să se supere pe tine din cauza unei asemenea neînţelegeri.