| DiannaDia a întrebat:

Eu cand is elev de serviciu claudiu(baiatu din bank cu mine)face totu sp de genu sterg eu tabla duk eu cosu;? ce sa fac? am sters doar de 2 ori tabla pana acum!

Răspuns Câştigător
| BUFU_7128 a răspuns:

Pai ce sa faci? sa zici mersihappy. si s-ar putea sa te placa, ori e doar politicoshappy

6 răspunsuri:
| x4z5 a răspuns:

Pai si ce nu este bine?

| cosmina05 a răspuns:

Ii zici asa:nu sterg! sterge tu ca altfel te spun la diriginte/a

| Catta a răspuns:

Pai, poate ca te place si nu vrea sa faci tu de serviciu.happy

| Aleeeeeeee a răspuns:

Bucura-te! Eu cand sunt de serviciu trebuie sa stau in fata clasei sa nu intre in clasa laughing stau in hol cu baietii laughing. Spune-i sa te lase si pe tine sa stergi tabla ( o pauza el, o pauza tu ) daca aveti flori in clasa poti sa le uzi in fiecare zii.

| Libelle a răspuns:

Multumeste-i ca face treaba in locul tau
Doamne ce grija ai si tu.
d-apoi eu ca m-au pus astia responsabil cu curatenia...

| pwp a răspuns:

Si nu esti multumita?
poate e si el mai harnic!rolling on the floor