| alina_4026 a întrebat:

Eu cite filme am privit in ultima vreme toate sint cu vampiri, cu diferiti virusi care sint descoperiti voi ce parere aveti despre asta?

Răspuns Câştigător
| radu75 a răspuns:

Cyber tu spui ca nu mai au inspiratie? Din contra filmele cu experimente biologice, sun foarte inspirate din viata de zi cu zi(nu vezi cati virusi au aparut i ultima vreme?). Unele filme sunt facute sa traga semnale i legatura cu ce ne asteapta in viitor.star trec next generation este un serial care a fost lansat in 1977, lavremea aceea nimeni nu credea ca se va ajunge in viitor la tehnologia prezentata in acest film, cea mai tare tehnologie prezentata oamenilor era calculatorul(pc), iata ca peste ani si ani pentru noi pc e ceva banal, obisnuit, iar acolo era folosit doar de cosmonauti de echipaju de pe star trec! unele filme sunt facute chiar si la comanda de unii bogatasi, pentru a schimba unele pareri ale oamenilor, dar asta e o poveste mai lunga!

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Avansam...nu se mai prea fac filme de dragoste(numai cu roboti, viitor, extraterestrii, forte militare cu trehnologie avanasata...totul robotizat)!

| ioana181 a răspuns:

Uita-te la Cold Souls si Cazul 39. Mi s-au parut mai diferite si foarte captivante.

| .::CyBeR::. a răspuns:

Nu mai au inspiratie, se iau unul dupa altul schimba replicile, schimba putin din scenariu, dar pana la urma e tot aceiasi.

| d33a a răspuns:

Sunt super, mai ales cele cu vampiri love struck Nu ma refer la filmele Twilight ci asa, in general tongue