| anonim_4396 a întrebat:

Eu cu ink 2 fete (prietene apropiate)am avut niste vise in aceeasi noapte care pareau ca se completeaza vreau sa va spun ca persoana despre care e vb in vis nu o putaeam suferi toate trei in realitate.primul vis parea ca e al meu eu-s in corul sc si acea fata e si prietenele mele(in realitate). in vis se facea ca eram intr-o sc si kntam da persoana nesuferita nu era cu toate ca trebuia sa fie apoi am iesit din sc aia exact in fata biserici si era noapte si o cata ciudata continuare e visul unei prietene in care se facea ca eram la scoala noastra in clasa cu profa am iesit din cls prietenele mele, eu si alte colege impreuna cu un coleg de care imi plc mie niar fata pe care nu o sufeream avea o mutra de moarta brr cand am iesit noi din cls. ea n-a iesita ramas in clasa.prietena mea mi-a spus ca in visul ala dupa ce am iesit din cls ne-am dus la baie si treceau profi pe hol si ca sa fie intuneric ea a spart becul cu mana si cand s-a dus sa se spele in loc de apa era sange.altrele vis si continuarea (al celei dea treia prietena a mea) se facea cum ca ea era p un pod lg o cocioaba si a intarat acolo si a vaz doi morti si cand i-a inrebat cine sunt ei au sp "ce adelina nu ne mai cunosti" apoi au sp ca erau fata aia nesuferita si baiatul d care imi plc mie. a doua zi cand ne-am intalnit la scoala ne-am sp ce am visat ce poate insemna eu m-am km speriat

Răspuns Câştigător
| Delia_3936 a răspuns:

MOARTE: trecerea intr-o alta etapa, renuntarea la vechile tipare ale vietii, la stereotipuri si prejudecati si trecerea intr-un nou nivel de toleranta si iubire de sine; trecere catre altceva; nevoia de schimbare, de reculegere, situatii imprevizibile, ciclicitate si lectii ce trebuie invatate; un nou inceput, sansa si incredere in fortele proprii.

Cred ca te v-a ajuta.