| cristianorudi7 a întrebat:

Eu folosesc google chrome si nu stiu pe unde am umblat la el si nu mai imi apare semnul ala home care dai sa iti intre pe google, acum trebuie de fiecare data cand vreau sa caut ceva trebuie sa scriu www... ati inteles voi.
deci care e problema ajutati-ma pls.asta numai pentru aia care au g chrome si care stiu. fundyxxxxxxxxx

1 răspuns:
| maanei a răspuns:

Mai bine lasa balta chrome si incarca browser-ul Mozila Firefox. Este mult mai bun si incorporeaza in el programul antivirus pe care il ai. Este mult mai sigur.