| anonim_4396 a întrebat:

Eu imi iubesc foarte mult prietena si eu am 18 si ea 15 se mai numeste corpere de minori daca doar ne sarutam? ne imbratisam si nu facem altceva? adica sex nu stiu ce sa fac si parintii ei sunt foarte foarte severi ajutati-ma va rog

5 răspunsuri:
| Adda097 a răspuns:

Nu ai de ce sa te ingrijorezi in legatura cu saruturile si imbratisarile, dar sa stii ca in legatura cu sexul ar trebui sa-ti faci griji daca se afla poti primi chiar si inchisoare.Ai grija inainte de a face ceva! Bafta!:*

| Sweete a răspuns:

Cum a spus si Adda, nu ai de ce sa-ti faci griji. Pentru a va incepe viata sexuala trebuie sa astepti pana face 18 ani. Riscati prea mult daca nu.
:*

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Este ok sa fiti impreuna dar nu mergeti prea departe.
Te pup, pa pa! :*

| corsoandrei a răspuns:

Salut, nu asta poti sa faci pana la relatii intime de acolo se poate vorbi de corupere de minori big grin

| MMadalina a răspuns:

La 18 ani ar cam trebui sa stii ce inseamna "corupere de minori", nu crezi? Cat despre relatiile intime, iti sugerez sa astepti pana va implini si ea cel putin 17 ani pentru a fi pregatita si din punct de vedere medical.

Ps: Relatiile sexuale intretinute cu minori cu varste mai mici de 16 ani sunt un delict si se pedepsesc conform legii.

Bafta!