| mihaiel4ik a întrebat:

Eu intodeauna imi cresteam unghiile foarte mari... Erau foarte tari si asa mai dearte. si acum vreau sa`mi pun cu gel. cine ma ajuta de care gel este mai bun. si daca ceva de unde pot sal prokur (chisinau) si mai ieftin daca se poate...

1 răspuns:
| lina_2495 a răspuns:

Nu te-as sfatui sa-ti pui unghiile cu gel. Fiidca stiu colege ce si-au pus unghiile cu gel, si-au inceput sa fie moi si sa se rupe in continuu.Asa ca pastreaza-ti unghiile naturale, si pot sa-ti procuri de la farmacie lact pentru intarire ajuta!